Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne
Jesteśmy partnerem większości liczących się towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują ubezpieczenia dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę płaconą przez klienta.

Ubezpieczenia majątkowe
Mamy do zaoferowania dla Państwa ubezpieczenie mieszkania lub domu, które zapewnia wszechstronną ochronę posiadanego majątku. Proponujemy taki dobór rodzajów i zakresów ubezpieczenia, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Ubezpieczenia firmowe
Polecamy specjalnie przygotowany pakiet dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniający pełną ochronę ubezpieczeniową majątku Państwa firmy. Pakiet ubezpieczeń wyróżnia się dużą elastycznością, co pozwala na dopasowanie zakresu ochrony ubezpieczeniowej do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Ubezpieczenia jachtów
Podczas ostatnich Targów Wiatr i Woda w Warszawie, obecność naszej
firmy spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony firm czarterowych oraz
producentów jachtów. Jako nieliczni posiadamy dostęp do ofert wszystkich liczących się na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia zdrowotne
Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne gwarantuje Tobie i Twojej rodzinie dostęp do profesjonalnej opieki medycznej świadczonej przez lekarzy specjalistów dostępnych w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

Ubezpieczenia gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie skierowane jest do rolników – osób fizycznych. Ubezpieczenie OC rolników z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego jest ubezpieczeniem obowiązkowym, którego zakres reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Ubezpieczenia techniczne
Ubezpieczenie ryzyk budowlanych i ryzyk montażowych jest adresowane do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw będących Inwestorem, Wykonawcą czy Podwykonawcą.
Przedmiotem ubezpieczenia są prace kontraktowe, materiały i urządzania będące przedmiotem budowy, montażu z zakresu budownictwa: mieszkaniowego, ogólnego, przemysłowego, inżynieryjnego, drogowego.

Ubezpieczenia na życie
Pewnym Krokiem to ubezpieczenie, które zapewni bezpieczeństwo finansowe Twoim najbliższym w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło. Jeśli masz zobowiązania finansowe, Twój dochód jest głównym źródłem utrzymania rodziny, jeśli ważny dla Ciebie jest jej los, w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło – Pewnym Krokiem jest propozycją dla Ciebie. Maksymalna ochrona za minimalną cenę!